Landgoedfeest op Orangerie Elswout
Landgoed Elswout in Overveen, gemeente Bloemendaal, was in de 17e en 18e eeuw een geliefde buitenplaats voor Amsterdamse kooplieden. Zelfs ons Vader des Vaderland, Wilhelmus van Oranje, kwam er langs.
De Orangerie op Elswout werd gebouwd voor overwintering van exotische bomen en planten zoals sinasappelbomen. Vandaag de dag ademt de locatie ademt de grandeur van de oude landgoederen. Dankzij de unieke ligging nabij Haarlem en Amsterdam is de Oranjerie een geliefde plek voor exclusieve evenementen.
Nadat je Je vervoersmiddel hebt geparkeerd, loop je door het poortgebouw van het landgoed over het pad naar de Orangerie. Daar aangekomen zie je links en rechts haar prachtige facade. Treed binnen. Rechts in de Muyskenzaal wordt je hartelijk verwelkomd door de romantische klanken van saxofonist Robert Bakker. In de tegenover gelegen Bloemenzaal weerklinken de swingende disco & classics nummers van dj Walter Ravensberg.
“Are you ready to party in deze prachtige ambiance!!!”
Orangerie Elswout en Appelman Events heten u van harte welkom op het Disco & Classics Landgoedfeest van Letz Party op 18 november 2017 en 20 januari 2018.
FEEST DER HERKENNING
Let’s Party is het feest der herkenning voor 30-ers, 40-ers en 50-ers. We nemen je deze avond mee op de disco party train van zówel de jaren ’70, ’80 en ’90. (Je weet wel, de bekende disco hits van weleer, die je hoorde bij Avro’s TOP-POP, de Soul Show, Veronica’s Countdown en MTV) áls de best dansbare hits classics van de zero’s en dit decennium. Denk daarbij aan Amy Winehouse of Ed Sheeran’s – Shape Of You. Vette dance & house dreunen zul je deze avond niet horen op maar wel all time classics als Armin van Buuren feat. Trevor Guthrie – This Is What It Feels Like en The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling. Deze nummer vinden we ook toppers: Michael Jackson/ Justin Timberlake – Love Never Felt So Good en DreamWorks Animation’s CAN’T STOP THE FEELING!
Heb je zelf swingende verzoeknummers vraag het aan via onderstaande social share buttons of app 06 1489 0903 (mvv datum en feest).
“Bij LetzParty is de sfeer altijd relaxed en ongedwongen. Terwijl je geniet van de unieke ambiance, ga je ‘helemaal los’ met de DJ in de feestzaal”
In de loungeruimte ben je even weg van de drukte en de muziek en kan je rustig bijpraten en bijkomen. Onze garantie: bij deze Disco & Classics Party ben je verzekerd van de beste en lekkerste hits van toen en nu. In de feestzaal zal stil zitten echt niet lukken.
De alom geroemde Lets Party Landgoedfeesten (voorheen Swingsteesjun) zijn terug van weggeweest. In het seizoen oktober 2017 tot april 2018 organiseren we elke 3e zaterdag een landgoedfeest. Tip: De tickets zijn slechts €13,50. We verwachten uitverkocht landhuis. Bestel dus op tijd je tickets.
TICKET VERKOOP
Tickets á 13,50 (ex fee) zijn hier verkrijgbaar. Je kan ook een groepsticket kopen voor 4, 8 of 12 personen. (bij 5 bestel je 4+1) Deurprijs is 16,00.
Voorverkoopadressen Landgoedfeesten
INFORMATIE & CONTACT
William Appelman van Appelman Events mobiel / Whats app: 06 1489 0903.
OVER LETZPARTY.NL
Letz Party is de nieuwe naam van Swingsteesjun. Swingende succesvolle feesten sinds 2005. Vanaf najaar 2017 is er elke 3e zaterdag van de maand een bruisend dansfeest op een exclusief landgoed (Het Oude Slot Heemstede, Orangerie Elswout te Overveen en Landhuis Waterland te Velsen-Zuid). De LetzParty Landgoedfeesten worden georganiseerd door www.appelmanevents.nl: Teambuilding, feestorganisatie en verhuur voor de leukste feesten op de mooiste plekken.